Országos siker természettudományból

Volt egyszer egy Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Iskolánk tanulói évről-évre megméretik természettudományi felkészültségüket a Bolyai versenyen. Ebben a tanévben 3 csapattal neveztünk. A felkészülés már novemberben elkezdődött, a versengés 1. fordulójára januárban került sor. A regionális (5 megye) fordulón az 5. osztályosok csapata – Berecz Bulcsú, Kis Csenge, Dénes Simon, Szilágyi Levente – megyei 1., regionális 5. helyen végeztek. 🙂A 6. és a 8. osztályosok csapata megyei 1., regionális 2. helyen zárták a megmérettetést és kivívták a jogot, hogy részt vegyenek a verseny országos írásbeli döntőjén.😃
A 8. osztályosok – Fanni Fritz, Laura Heiling, Alíz Pintér, Váradi Dominik – az összes (477) induló csapat közül országos 14. helyen végeztek. 👏
A 6. osztályosoknak még jobban sikerült az írásbeli döntő, ők bejutottak a legjobb 6 csapat közé és így bekerültek a szóbeli döntőre!!!😍
A verseny utolsó fordulóján a lelkes kis csapat – Bánka Péter, Nagy Nikol, Nagy Nóra, Vámosi Anna – 4. helyezést ért el (658 induló csapat). 🙏🥰
Nagyon büszke vagyok rátok gyerekek! 🤗
Köszönöm nektek a kitartást, a rengeteg munkát és a gyönyörű eredményeket!
Köszönöm, a Heiling családnak, hogy az írásbeli döntőre utaztatták a csapatokat, köszönöm Tarnaméra önkormányzatának, hogy a szóbeli döntőre rendelkezésünkre bocsájtotta a falubuszt, köszönöm az én drága férjemnek, hogy elszállított bennünket, köszönöm a gyerekek szülőinek, hogy támogatták, segítették a gyerekek felkészülését!
Juhászné Zaja Mónika osztályfőnök
Gratuláluk a versenyző tanulóknak és a felkészítő pedagógusnak az elért eredményekhez! Köszönjük a támogatásokat.
Kassáné Dér Gizella intézményvezető