Egészségnap iskolánkban

Immár hagyománnyá vált iskolánkban, hogy Egészségnapot tartunk.

Így történt ez alkalommal is. Nagyon fontos a gyermekek testi-lelki egészsége, és ezen a napon mindezek gyakorlására lehetősége nyílott tanulóinknak. Reggel a zumbás lányok jóvoltából egy átmozgató tornával indítottunk. Majd Farkas Rita fodrász hajfonással egybekötött bemutatót tartott a hajápolás fontosságáról, módjáról. Juhászné Zaja Mónika tanárnő az elsősegélynyújtós szakkörösekkel együtt gyakorlásra lehetőséget nyújtó elsősegélynyújtó foglalkozást tartott valamennyi tanulónak. Kismárton József a karate csoport vezetője és a karatés tanulók bemutatóval és előadással színesítették a programot. Ezt követően osztályprogramok keretében totót töltöttek tanulóink, gyümölcssalátát készítettek, konfliktuskezelő játékokat játszottak. Az egészség szempontjából is hasznosan töltöttük el az időt.